DOĞADA HAYATTA KALMA

 

Doğada hayatta kalmanın püf noktalarını, en kısa yoldan öğrenmek, sonrada kendi sınırlarınızı zorlamak ister misiniz?     

Doğada hayatta kalma eğitimlerini en az 5 kişi ve en çok 10 kişi ile gerçekleştiriyoruz.   

Doğada Hayatta Kalma Eğitim programları içeriği iklim ve coğrafik koşullara göre değişiklikler gösterebilir.

SAT Komandolar, doğal yaşam ve yaban hayatı konusunda uzman eğitmenler eşliğinde; ateş yakma, su elde etme, barınak yapma, el yapımı tuzaklar, yön bulma, yabani hayvansal ve bitkisel gıdalar, su elde etme, su geçişleri ve daha birçok konuyu doğada uygulayarak öğrenmek için bizi arayın.

 

1. FAZ EĞİTİMLERİ  

 

Farkındalık eğitimleridir. Katılımcılara hayatta kalabilme eğitimlerinin gerekliliği, hayatta kalma planı, hayatta kalabilme malzeme ve çantaları ve bunların hazırlanması, hayatta kalabilme konuları hayatta kalabilmenin fiziksel ve zihinsel hazırlıkları hakkında bilgiler verilir.     Farkındalık eğitimleri dershane ya da diğer eğitimlerle birleştirilerek arazi şartlarında verilir. Eğitim süresi yarım gündür.

ÜCRET: Kurumsal farkındalık eğitimleri seminer şeklinde ücretsiz olarak verilir.

 

2. FAZ EĞİTİMLERİ  

 

Farkındalık eğitimi almış katılımcılara verilen eğitimlerdir. Katılımcılara teorik ve uygulamalı eğitimler verilir. 2. FAZ eğitimleri kendi içinde 2 kur olarak uygulanır. Her bir kurun eğitim süresi 2 gün ve bir gecedir.   

2. FAZ 1. Kurda; hayatta kalma çantaları, yön bulma, ateş yakma, ocaklar, işaret verme, barınaklar, su elde etme eğitimleri  verilir. ÜCRET: 400 TL

2. FAZ 2. Kurda; El yapımı tuzaklar, hayvansal ve bitkisel gıdaları elde etme ve pişirme usulleri, su geçişleri, bağlar, yaralı taşıma usulleri konuları işlenir. ÜCRET: 400 TL

 

3. FAZ EĞİTİMLERİ 

 

1. Ve 2. FAZ eğitimlerini tamamlamış katılımcılara verilen eğitimlerdir.     3.FAZ eğitimleri 2 gün ve 1 gece sürelidir. Bu fazda katılımcılardan 2 FAZ konularını arazide uygulamaları ve arazide kendi yaptıkları barınaklarda konaklamaları istenir. Katılımcılara minimal malzeme ve gıda verilir.

ÜCRET: 400 TL

 

4. FAZ EĞİTİMLERİ

 

1, 2 ve 3. FAZ eğitimlerini tamamlamış katılımcılara verilen eğitimdir. Bu faz da katılımcılar kendilerine verilen sürpriz bir hayatta kalma senaryosuna göre, eğitmenlerin kontrolünde, arazide uygulama yaparlar. 4. FAZ, 2 kur olarak ve farklı senaryolar ile uygulanır.     

1. Kur; 2 gece ve 3 gün sürer. ÜCRET: 600 TL   

2. Kur; 3 gece ve 4 gün sürer. ÜCRET: 800 TL

 

SAT SURVIVAL PAKETİ 

 

Tüm faz eğitimlerini tamamlamış katılımcıların; kendi sınırlarını en üst seviyede test edebilecekleri, gerçek bir Doğada Hayatta Kalma, Kaçma ve kurtulma paketidir. Katılımcılar sürpriz durumlarla yüzleşmek ve çözümler üretmek zorundadır. Süresi katılımcıların dayanıklılık, cesaret ve ne kadar hayatta kalma isteğine sahip olduklarına bağlı olup, 5 gün 4 gece sürmektedir..

ÜCRET: (Yaz dönemi) 1250 TL               

              (Kış dönemi)  1500 TL

 

Katılımcılar 2. Faz 1. Kur' dan sonra katılacakları her eğitim için +%5 indirim hakkı kazanır.

Yani 4. Faz 2. kur'da katılımcı %20 indirimden faydalanır.

Tüm kamp malzemeleri, Eskişehir’den transferler, beslenme ve KDV ücretlere dahildir.

fiyatlar 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerlidir.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
  • White Pinterest Icon
  • White Twitter Icon
  • Beyaz Google+ Simge

Bu site Büyük Ayı tarafından hazırlanmıştır.

© 2015-2019 Büyük Ayı Doğa ve Macera Sporları. Tüm hakları saklıdır.