DOĞADA HAYATTA KALMA MÜCADELESİ 

4. FAZ / 6-9 TEMMUZ 2017 / ESKİŞEHİR

     En zor sınava hazır mısınız? 3 gece, 4 gün boyunca, vahşi bir doğada, doğanın size verecekleriyle hayatta kalabilecek misiniz? Buna hazır olduğunuzu düşünüyorsanız, gelmeden önce mutlaka doktorunuza kontrol olmayı unutmayın.

     Boz Ayıların ve kurt sürülerinin kol gezdiği, karanlık, ıssız ormanlar ve yalnız geceler bizi bekliyor. Sınırlarımızı ve sınırlarınızı sonuna kadar zorlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Hiç kolay olmayacak…

     Yanınıza sadece aşağıdaki listede verilenleri ve bizim sizin için hazırlayacağımız küçük ama çok küçük paketleri alabileceksiniz. (Tüm çantalar faaliyet öncesi kontrol edilecektir.)

     Geceleri kendi hazırlayacağınız ve diğer katılımcılardan uzak barınaklarda tek başınıza kalacak ve kendi yaktığınız ateşle ısınıp aydınlanacaksınız.

     Doğanın size sunduklarıyla beslenecek ve alacağınız çok az enerji ile kilometrelerce yürüyecek ve çalışacaksınız.

Unutmayın bu bir eğitim değil, gerçek bir hayatta kalma mücadelesi olacak. Ben de varım diyorsanız BÜYÜK AYI sizi çağırıyor.

 

ŞAHSİ MALZEME LİSTESİ

· En az 40 litrelik, sağlam sırt çantası

· Pantolon

· Termal tişört

· Termal alt içlik

· Orta katman polar üst

· Yağmur ve rüzgâr geçirmeyen üst katman kıyafet

· Sağlam ayakkabı

· Çorap

· İç çamaşır

· Şapka

· Eldiven

 

ÖNEMLİ: Hayatta kalma mücadelesi boyunca yedek kıyafet taşınmayacak, sadece yukarıdaki listede verilen ve üzerimizde bulunacak kıyafetler ile sürdürülecektir.

Bu liste dışındaki tüm malzemeler BÜYÜK AYI tarafından hazırlanacak ve katılımcılara dağıtılacaktır. (Çok fazla bir şey beklemeyin)

 

ULAŞIM

Eskişehir’den faaliyet alanına ve tekrar Eskişehir’e olan ulaşım BÜYÜK AYI tarafından sağlanacaktır. Faaliyet alanı Eskişehir’e yaklaşık 2 saat mesafededir.

 

ÜCRET:

750 TL + KDV’dir. ( 3. FAZ eğitimini tamamlamış katılımcılara %10 indirim yapılacaktır.)